Genel

Ak Gençlik Kolları Olağan Kongresi Coşkulu Geçti

 Ak Gençlik Kolları Olağan Kongresi Coşkulu Geçti 

Ensar Topcu döneminin sona erdiği, Onur Uygun Döneminin başladığı kongre coşkulu geçti
Kongreye; Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Gıyaseddin Gergin, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen,Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Kongrede konuşan Ensar Topcu, “Görevde bulunduğumuz süre içerisinde partimize binlerce üye kazandırdık. On binlerce genç seçmenin kapısını çaldık.” Dedi.

page

 Ak Parti İlçe Gençlik Kolları 2. Olağan Kongresine tek liste ile gidildi. Onur Uygun’un başkanlığa seçildiği kongreye katılım yüksekti. Görevi Onur Uygun’a devreden Ensar Topcu kongrede yaptığı konuşmada yaşanan sürecin hayırlı olmasını dileyerek, “Gençlik Kolları Ak Parti’de en çok değer verilen ve söylemleri dikkate alınan bir kurumdur. Ak gençlik yeni Türkiye vizyonunun mihenk taşlarındandır” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığının 2008 yılında kurulduğu günden bu yana aynı aşk ve heyecanla yürüyüşüne devam ettiğini belirten Ensar Topcu, “Ak Gençlik olarak ‘Sandık namustur’ dedik ve sandığın başına koştuk. Görevde bulunduğumuz süre içerisinde beraber yol yürümekten şeref duyduğumuz süre içerisinde beraber  yol yürümekten şeref duyduğum yol arkadaşlarımın da bu misyonu bundan sonra devam ettireceğinden hiç şüphem yoktur” diye konuştu.

Ak Gençliğin yeni Başkanı Onur Uygun ise hizmetlerinden dolayı yol arkadaşı Ensar Topcu’ya teşekkür etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top