Sultangazi

Ahmet Süt, Halkın Adayı Olarak Seçimlere Hazırlanıyoruz

Ahmet Süt, Halkın Adayı Olarak Seçimlere Hazırlanıyoruz

Hangi Partiden aday olduğunu belirtmeden Sultangazi Belediye Başkanlığına talip olduğunu açıklayan Ahmet Süt, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Geçtiğimiz hafta Adıyamanlı Eller ve Gönüller Buluşuyor adlı istişare programında Sultangazi Belediye Başkanlığına talip olduğunu açıklayan AKYAD Başkanı Ahmet Süt seçim çalışmaları için star verdi.

Hafta sonu Adıyaman Tanıtım Günleri etkinliğine 150 kişilik bir grupla katılarak hemşehrileriyle buluşan Ahmet Süt’e İstanbul Sultangazi  İl Dernekler Federasyonu üyeleri de eşlik etmişlerdi.

Esnaf ziyaretleri yanında  STK ziyaretleri de gerçekleştiren Ahmet Süt, Sultangazi Çankırılılar Derneğini ziyaret etti.

Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Mevlüt Kandemir ve ekibi misafirlerini kapıda karşıladılar.

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan Sultangazi Çankırılılar Dernek Başkanı Mevlüt Kandemir, derneklerinin İSSİDEF üyesi olduğu ve federasyon olarak her adaya eşit mesafede davranma kararı aldıklarını belirtti. Kandemir, “Sayın Ahmet Süt ile yılara dayanan bir dostluğumuz var. Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği’nin de kurucu üyesi olduğu İstanbul Sultangazi  İl Dernekler Federasyonunun kuruluşunda kardeşimizin katkısı büyüktür. Yakinen tanıdığımız ve güvendiğimiz bir arkadaşımızdır. Çıkmış olduğu yolda başarılar dileriz” şeklinde konuştu.

Sultangazi Belediye Başkan Adayı Ahmet Süt, misafirperverliklerinden dolayı Çankırılılara teşekkür etti. Süt, “Biz Sultangazi Belediye Başkanlığına talip olduğumuzu geçtiğimiz haftalarda açıkladık ama, bu konuda bir yıla yakın bir süredir istişarelerde bulunuyor ve vatandaşlarımızın beklentilerini dinliyoruz. Arkadaşlarımızın talebi üzerine de bu yola girdik. Hangi partiden aday adayı olacağımızı ilerleyen zaman içinde açıklayacağız.

Biz yerel seçimlerde partiden çok adayların ön plana çıkmasından yanayız. Bu nedenle parti ismi açıklamadan çalışmalarımıza başladık. Birilerinin belirlediği aday olma yerine halkın adayı olarak seçimlere hazırlanıyoruz. İnşallah bu yolda Rabbim bizleri muzaffer eyler.

Biz Sultangazi için çalışmayı, yaşadığımız ilçeyi memleketimiz kabul edip hizmet etmeyi arzuluyoruz. Halkımıza hizmet etmek için karşınızdayız. Bu bakış açısının yaygınlaşarak halkın adaylarının iktidarda olmasını arzu ediyoruz” dedi.

İkramların eşliğinde yapılan sohbetlerle ziyaret sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top