İstanbul'daki Adıyamanlılar

Ahmet Mancak Sutepelilerle Buluştu

Ahmet Mancak Sutepelilerle Buluştu

İstnabul 2. Bölge Milletvekili A. Adayı Adıyamanlı mali müşavir Ahmet Mancak 15 Eylül akşamı Esentepe’deki Sutepe Köyü Derneği’nde Sutepelilerle buluştu.

IMG_9488

Programda ilk olarak konuşan Aziz Karataş ‘ Her hafta yaptıkları Kur’an tilavetini bayramın 3. günü kahvaltıda devam ettireceklerini söylerken; Seçim günü hepimiz gidip vatani sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz. İşiniz gücünüz vrsa o gün ona göre kendinizi aayarlayınız dedikten sonra,İnşallah şu an aday adayı olan Ahmet Mancak kardeşimizi aday olarak aramızda görmek isteriz.’ dedi.

IMG_9496

 

Aziz Karataş tarafından konuşmaya davet edilen Ahmet Mancak ‘Çözüm sürecinde 3 yıl boyunca ülkemize huzur ortamı hakimdi. Şehit haberleri gelmiyordu. Fakat seçimlerden sonra şer odakları harekete geçerek, ülkemizi bir ateş çemberinin içine attılar. Bu ülke Kürdüyle Türküyle birdir. İnşallah Ak Parti olarak ülkemizi bu ateş çemberinden kurtaracağız. Ben bir Kürt olarak Ak Parti’de ülkemize hizmet edeceğim İnşallah.

Eğer listeye girersek daha çok bir araya geleceğiz sizlerle İnşallah.

Biz bu yola çıkarken etik siyaset dedik. Ve geçen gün partimiz ülkemizde bir ilk olarak, Siyasi Erdem ve Etik ile İnsan hakları kurullarını oluşturdu. Tabii bunun için de eğitim çok önemli bir yer taşımaktadır.

Son olarak yaptığınız hatimlerden dolayı Allah sizlerden razı olsun. Hayırlı akşamlar.’ dedi.

Konuşmaların ardından Kur’an tilaveti yapıldı. Son olarak da katılımcılara çiğköfte ikramında bulunuldu.

IMG_9508

IMG_9516IMG_9514IMG_9519IMG_9522

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top