Genel

Ağrılılardan Başkan Altunay’a Ziyaret

Sultangazi Ağrılılar Derneği Yeni Dönemde Tekrar Belediye Başkanı Seçilen Cahit Altunay’ı Belediye Binasındaki Makam Odasında Ziyaret Etti.

Sultangazi Ağrılılar Derneği Yeni Dönemde Tekrar Belediye Başkanı Seçilen Cahit Altunay’ı Belediye Binasındaki Makam Odasında Ziyaret Etti.

Ziyarete Sultangazi Ağrılılar Derneği Başkanı Umut Öztürk, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Erdal Uçar, İstanbul Sayacılar Derneği(İSAYDER) Başkanı Abdullah Öztürk, Sultangazi Muhtarlar Derneği Eski Başkanı Bayram Döğer, Sultangazi Ağrılılar Derneği Yönetim Kurulu İle Dernek Üyeleri Katıldı.

bldyepage-20140416

Ziyaret esnasında konuşan Sultangazi Ağrılılar Derneği Başkanı Umut Öztürk, Sultangazi’de ki Ağrılıların yoğun olarak yaşadığı İsmetpaşa Mahallesinde geçtiğimiz 5 yıl boyunca yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını söyleyerek önümüzde ki dönem de de hizmetin hız kesmeden devam etmesini temenni etti

%58.5 Oyla yeniden Belediye Başkanı Seçilen Cahit Altunay yaptığı konuşmada Sultangazi Ağrılılar Derneğine teşekkür ederek “Bahsettiğiniz İsmetpaşa Mahallesi oy oranı olarak 2. sırada oy sayısı olarak Sultangazi’de bizi en çok destekleyen mahalle oldu. Bu konu da Yoğun Olarak İsmetpaşa’da oturan size ve Bütün İsmetpaşa Mahallesine teşekkür ediyorum” dedi.

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top