Bağcılar

Adıyamanspor Yönetimine İstanbul’dan tepkiler yükseliyor

Adıyamanspor Yönetimine İstanbul’dan tepkiler yükseliyor

Şehr-i Yaman taraftar grubunun İstanbul temsilcileri, Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Tüm Canbeyliler Derneğinde Adıyamanlı STK temsilcileri ve işadamlarıyla bir araya gelerek Adıyamanspor Yönetimine olan tepkilerini dile getirdiler.

3. Ligde  mücadele eden Adıyamanspor’un aldığı başarısız sonuçlardan yönetimi sorumlu tutan Şehr-i Yaman taraftar grubu Tüm Canbeyliler Derneği’nde Adıyamanlı STK temsilcileri ve işadamlarıyla bir araya gelerek yönetimi istifaya davet ettiler. Lig başında değişen yönetimin bu başarısız sonuçlardan sorumlu olduğunu belirten Şehr-i Yaman grubu, Adıyamanspor’un bu kötü gidişine dur diyebilmek için önce değişimin yönetimden başlaması gerektiğini söylediler.  Geçen günlerde Adıyamanlılar Vakfına konuk olan Adıyamanspor Kulübü Başkanı Ragıp Ersoy’un konuşmalarına da tepki gösteren grup, bu makam ağlama makamı değil çözüm üretme makamıdır dediler.

Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Taşan, Adıyamanlılar Vakfının Meclis Toplantısına katılarak bir konuşma yapan Ragıp Ersoy’un, konuşmasının Adıyamanspor’un başkanına yakışmadığını bahsedilen maddi sıkıntıların iyi bir organizasyonla giderilebileceğini söyledi. İstanbul’da Adıyamanspor’a gönül vermiş çok sayıda işadamının olduğunu belirten Taşan, ayakları üzerine basan her organizasyona destek vereceklerini belirtti.

Sultangazi Esentepespor Kulübü Başkanı Üzeyir Polat, Adıyamanspor’u yakından takip ettiklerini ve gidişattan memnun olmadıklarını söyledi. Yönetimde eksiklik gördüğünü söyleyen Polat, İstanbul’daki işadamlarının da Adıyamanspor yönetiminde yer alarak destek verebileceklerini belirtti. Yönetimin yeteri kadar organize olamadığını belirterek en kısa zamanda bu gidişata son verilmesi gerektiğini söyledi.
Adıyaman kahta koçtepe drenek başkanı Necmettin Karakuş Adıyamansporu sevdiğini hep zirvede görmek istediğini biz dernek olarak yoğun katılımla geçen yıl katıldık bu yıl da istanbulda yapılan maçlara yoğun destek sunacaz dedi .

4 Comments

4 Comments

 1. adıyaman

  Ekim 23, 2013 at 11:16 am

  2. fotoğrafta ayakta duran arkadaş Vakfın programında en büyük başkan diye bağırıyordu? 2 ay içinde ne değişti acaba

 2. yunus ergül

  Ekim 23, 2013 at 3:58 pm

  eevet yönetim kötü olabilir,, ama savasan ve sadece para için oynamayan futbolcu yetiştirmek veya transfer etmek lazımm.geçen sezon da kötüyduk ve bu enkazın ortasinda başkanlığı ustlenen adama fazla yüklenmemek gerek, yani iyi antrönor ve iyi futbolcu bu takıkı zirvelere taşırr , yterki ödemeler yapılsınn…bence biraz destek lazım istanbul ve diğer işadamlarndan

 3. Ziya karakuş

  Ekim 23, 2013 at 5:47 pm

  Hep destek tam destek

 4. hasan karataş

  Ekim 24, 2013 at 9:09 pm

  ADIYAMANLIYIM DİYEN HERKES
  ADIYAMAN SPORUMUZ İÇİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALIDIR
  BU TAKIM YETERİNCE SAHİPSİZ KALDI
  BU SAATTEN SONRA SAHİPSİZ DEĞİLDİR İNŞALLAH ..
  #ŞEHRİYAMANİSTANBULGRUBU

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top