İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılardan Hemşehrilerine Hayırlı olsun Ziyareti

Adıyamanlılardan Hemşehrilerine Hayırlı olsun Ziyareti

Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı Yeşil alanlar ve Tesisiler Yapı müdürlüğü ,Teknik yapı Müdür yardımcılığına getirilen Adıyamanlı Tekniker Hasan Mancak’a hemşehrileri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular .

hasan mancak IMG_0238
Ziyarete GERSOYDER ‘de Daha Önce yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış Ahmet Mancak ve birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyeleri,Mevlüt Karataş,Ömer Altıntaş ,İsmail Sucu,Hacı Bakırcı,Abdurrahman Kurtbey ve arkadaşları katıldı.

hasan mancak IMG_0236
Artık her alanda başarılar gösteren Adıyamanlılar ,farklı sektörlerde görebiliyoruz yıllar önce İstanbula gelip çalışarak aynı zamanda yüksek tahsilini tamamlayan Mancak Ailesi her biri farklı sektöre atılarak kendi sektöründe basarılar gösteriyor .
Daha Önce Gersoy-Der Başkanlığı yapan Ahmet Mancak’ın Biraderi Hasan Mancak tahsilini tamammladıktan sonra tekniker olarak girdiği Büyükşehir belediyesinde şu an Yeşil Alan ve Tesisleri Yapı müdürlüğünde müdür yardımcısı olarak görevini devam ettirmekte .
Ziyarete Gelen Heyet Hasan Mancak’a Görevinde Başarılar dileyerek daha iyi yerlerde görme isteklerini temenni ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top