İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Vakfı İşadamlarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Adıyamanlılar Vakfı İşadamlarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Bu yıl bursiyer öğrenci sayısını yükseltmeyi amaçlayan Adıyamanlılar Vakfı, Başkan Ramazan Aksoy Başkanlığındaki heyet Adıyamanlı işadamlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Son olarak otomotiv sektörün öneli isimlerinden biri olan ÇETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Taşar ile birlikte Zeyrek Tekstil’in sahibi Mehmet Zeyrek ve Suitmen Tekstil’in sahibi Saim Doğan’ı işyerlerinde ziyaret ederek, burs için destek talebinde bulunuldu.

mehmet zeyrek

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade eden işadamları Adıyamanlılar vakfının hayır işlerinde ki gayretlerini ve çalışmalarına her zaman destek çıkmaya hazır olduğunu belirterek, bu tür hayır işlerin öncülüğünü yapan vakfımızı bu hayır kervanında yalnız bırakmamak ve gerekli her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söylediler.

İşadamların bu teveccühü karşısında duygulandıklarını belirten Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, “Çok şanslıyız ki söz konusu vatan, millet ve gençler deyince gerisi teferruattır diyerek gerekli her türlü desteğini bizden esirgeyerek bu denli iyi insanlarımız var. Hangi kapıya gidersek bizleri boş çevirmiyorlar. Allah herkesten razı olsun. Vakıf olarak bu tür hayır işlerinde bizleri yalnız bırakmayan bütün hayırsever işadamlarımıza ne kadar teşekkür etsek veya ne kadar dua etsek azdır” diyerek konuyla ilgili duygularını dile getirdi.

saim dogan

İşadamların ziyaretine Vakıf Genel Başkanı Ramazan Aksoy ile birlikte Vakfın kurucu üyelerinden Ömer Özkartal, Mahmut Göksu, Mustafa Karlı, Hüseyin Ural, yönetim kurulu üyelerinden Hacı Ramazan Bozan da eşlik etti.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top