İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Muhabbet Akşamlarında Mehmet Baykurt’a Destek İçin Buluştu

Adıyamanlılar Muhabbet Akşamlarında Mehmet Baykurt’a Destek İçin Buluştu

Abdurrahman Cüneyt Fidancı önderliğinde 3 yıldır düzenlenen Muhabbet Akşamlarının bu ay ki toplantısı Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Belediye Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Adıyamanlılar Federasyonu’nun da katkılarıyla düzenlenen toplantıda AK Parti Milletvekili Adayı Av. H. Mehmet Baykurt’a destek için Adıyamanlılar bir araya geldiler.

Üç yıldır devam eden Muhabbet Akşamları programı, Adıyamanlıların bir araya gelerek istişare etmesini amaçlıyor.

Abdurrahman Cüneyt Fidancı’nın organize ettiği toplantıların bu ay ki konuğu AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Adıyamanlı Av. Hacı Mehmet Baykurt oldu. Adıyamanlılar Federasyonu’nun Baykurt’a destek için hemşehrileri ile buluşturmayı toplantılar seçim süresince devam ediyor.

Bu ay ki toplantı Mehmet Baykurt’a destek amacıyla düzenlendi.  Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Belediye Hizmet Binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sohbet havasında geçen toplantıda bir selamlama konuşması yapan AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Adıyamanlı Av. Hacı Mehmet Baykurt, hemşehrileriyle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. 24 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu belirten Baykurt, muhalefetin yapıcı hiçbir projesinin olmadığını belirtti.  AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülke için önemine değinen Baykurt, 25 Haziran’da vesayet sisteminin sona ereceği ve daha güçlü bir meclisin kurulacağını söyledi.

Toplantıda birer selamlama konuşması yapan katılımcılar birlik mesajı verdiler.

Program ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top