Eyüp

Adıyamanlılar Haliç Etkinlik Alanı’nda İftarda Biraraya Geldi

AY8T0214_800

Eyüp Belediyesi “Onbir Ayın Sultanı” Ramazanda ilçeye gelen binlerce konuk için  birbirinden güzel etkinlikler düzenliyor.

Eyüp Belediyesi, hem Eyüp Sultan Camii’nin arkasındaki Cülus Yolu’nda hem de Haliç kıyısındaki Etkinlik Alanı’nda Açıkhava iftarları organize ediyor. Etkinlik alanında haftasonu Adıyamanlılar iftar programında biraraya geldi.

AY8T0187_800

Adıyamanlılar Haliç Etkinlik Alanı’ndaki iftar yemeğine, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Seçkin Turan,AkpartiTeşkilatlanma Başkan YardımcısıMahmut Göksu,Adıyamanlılar Vakfı başkanı Ömer Özkartalve Yönetimi,Adıyaman eski Belediye başkanı Abdulkadir Kırmızı, Adıyamanlı Dernek başkanları ve yöneticileri, üyeleri ve Eyüp’te oturan Adıyamanlılar katıldı . Yemekte bir konuşma yapan  Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Ramazan ayının Eyüp’te birbirinden farklı etkinliklerle kutlandığını belirterek tüm Eyüplüleri bu güzel organizasyonlara davet etti.

AY8T0191_800

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Etkinlik Alanı’ndaki yerel derneklerin stantlarını gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

AY8T0213_800

 

 

 

1 Comment

1 Comment

  1. Kemal adiyamanli

    Temmuz 26, 2013 at 7:31 am

    Su fotografa bakın Allah askına. Koskocaman alanda Eyup belediye Baskani konuşuyor kendisini dinliyen 4 kisi. Ve Omer Ozkartal çaresiz bir sekilde ellerini cebine koymuş ve şaşkın şaşkın bakıyor. Yani bu manzarayı Goren Adiyamanliya deger verir mı? Sonra da dereiz ki bizi meclis Uyesi yapmıyorlar ve bize deger vermiyorlar. Olmaz tabi. Koskocaman Vakif ve koskocaman Adiyamanlilarin su haline bakın. 45 kişilik yönetimine bile soz geçirseydin alanı yine doldururdun. Yazık vallahi yazık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top