Bağcılar

Adıyamanlılar Adaylarına Destek Gecesi İçin Buluştu

Adıyamanlılar Adaylarına Destek Gecesi İçin Buluştu

Adıyamanlılar Adaylarına  Destek  Gecesi İçin Buluştu

Sultangazi’de bulunan Adıyamanlı STK temsilcileri  Akparti Adıyamanlı Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayları için Hamza Yerlikayada Yapılacak Adıyamanlılar gecesine destek amaçlı Kahvaltıda biraraya Geldi.

akparti sultangazi adıyaman001-akadym1

akparti sultangazi adıyaman002-akadym1.4

Altınser Restaurantta yapılan kahvaltıya ; Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan yardımcısı Mehmet Kavak, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hacı Orhan, Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri Mahmut Yılmaz ve Osman Yaşar, GADER Başkanı Ramazan Okay,  Adıyamanlılar Vakfı Yönetim kurulu üyesi, Hamza Taşan, Adıyaman Genç İş Adamları Derneği(AGİD) Başkan Yardımcısı Ramazan Baykurt,  Sultangazi Esentepe Spor Kulübü  Başkanı Üzeyir Polat, Sincik Gönüllüleri derneği başkanı Yusuf Polat, Şirinevler Adıyamanlılar Dernek Başkanı Metin ,Bahçelievler Adıyamanlılar dernek başkan yard.Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş ÇİĞ-DER Başkan Vekili Orhan Güzelaydın, Ak Parti 50.yıl mahalle Başkanı Osman Güllüer,GER-SOYDER eski yönetim kurulu Başkanı Ahmet Mancak  katıldığı toplantıya birçok Adıyaman Köy Derneği Başkan ve temsilcileri  katıldı.

akparti sultangazi adıyaman003-akadym2

Sultangazi ilçesinin belediye olmasından sonra Adıyamanlılar belediye meclisinde sadece Av Hacı Orhan ile temsil edilmekteydi Yeni dönem için, sadece Ak Partiden 13 ismin belediye meclis üyeliği için müracaat etmesi.  40 kişilik asil listede bu isimlerden 4 tanesinin kendine yer bulması ve bu isimlerden Av. Hacı Orhan, Mahmut Yılmaz ve Osman Yaşar’ın listede seçilebilecek yerlerde olması, Abdurrahman Mete sonlara doğru olsada  yazılması   yine Adıyamanlı Av.Ali Acar’ın Cumhuriyet Halk Partisi Sultangaziden Aday gösterilmesi Adıyaman Gerger Gürgenli Dernek Başkanı İsmail Akkaya’nın ilk sıralarda yer alması  biranda Adıyamanlıların sultangazi öne çıkması bizi gururlandırıyor fakat  o birliği  program yaparken Meclis üyesi adayları  birbirine danışsaydıda  aynı gece iki yerde Adıyamanlıar gecesi  olmasaydı daha iyi olurdu  Ali Acar İçinde Pazar günü Venedik Salonunda Pazar günü buluşuluyor. Adıyamanlılar nerede hangi partide temsil ediliyorsa Adıyamanlıların eşit şekilde hepsinin yanında olması gerekir. O zaman birlik beraberlikten bahsedilir. Ne zaman  tüm partilerde bulunan temsilcilerle beraber bir gece yapabilirsek o zaman  birlik zaferi olur.

 akparti sultangazi adıyaman004-akadym3

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top