Esenler

Adıyaman Mutfağı Kebap Salonu Törenle Hizmete Açıldı

Adıyaman Mutfağı Kebap Salonu Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nın katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Sulu yemek çeşitleriyle bölgenin en gözde mekanlarından biri olan Adıyaman Mutfağı aynı adla açtığı kebap salonun düzenlenen bir törenle hizmete açtı.

Açılış Törenine Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Adıyaman Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Orhan Karaman, ASİAD Başkanı Mehmet Doğan,  BADER Başkanı Hüseyin Seviçtekin, Koşarlar Derneği Başkanı İbrahim Taşdemir, ESADER Başkan Yardımcısı Üzeyir Oruç, Adıyamanlı sanatçılardan Haşim ve Gülistan Tokdemir, Tv Programcısı Yusuf Özpolat, Recebiye Çataksezer ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından mekanı gezen katılımcılar hayırlı olsun dileklerini ilettiler. İkramlar eşliğinde yapılan sohbetlerin konusu kebapların lezzeti oldu. Bu güne kadar sulu yemekte tercih ettiğimiz, temiz ve leziz yemeklerin yanına şimdide kebap çeşitleri eklendi. Tahsin Yıldırım abimize hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor ustalarımızın eline sağlık dediler.

Adıyaman Mutfağı İşletmecisi Tahsin Yıldırım, mekanımız bölgede tanınan ve tercih edilen bir yer. Kalite ve hizmeti ön planda tutuğumuz işletmemize gelen kalabalık gruplarda kebap tercih edenler vardı ve biz bu talebi karşılayamıyorduk. Yerimizin hemen yanında ki dükkanı da tutup burayı da kebap salonu yaptık. Bu sektördeki tecrübemizi  özellikle hemşehrilerimiz bilirler. Şimdi de tecrübeli ustalarımızın elinde et farklı bir tada ulaştı. Bu konu da da çok iddialıyız’ diyen Yıdırım, Esentepe halkını ve Adıyamanlı hemşehrilerini davet etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top