İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyaman ve Malatyalılar’dan Av. Mehmet Baykurt’a Destek

Adıyaman ve Malatyalılar’dan Av. Mehmet Baykurt’a Destek

Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Baykur, AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Av. Mehmet Baykurt’a destek amaçlı bir sahur programı düzenledi.

Sima Döner’de düzenlenen programa AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Av. Mehmet Baykurt ve Canan Kalsın, Adıyamanlı ve Malatyalı STK başkanları, iş adamları ve partililer katıldı.

İstanbul 2. Bölgede yoğun olarak yaşayan Adıyamanlılar Av. Mehmet Baykurt’un AK Parti Milletvekili Aday listesinde yer almasından sonra Baykurt’a destek için toplantılar düzenleyerek hemşehrileriyle buluşmasını sağlamışlardı.

Programda bir selamlama konuşması yapan Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt, Adıyamanlılar olarak AK Parti’nin her zaman yanında olduklarını ve Mehmet Baykurt’unda aday olmasıyla bu desteklerinin daha da anlam kazandığını belirtti.

2.Bölgede aralıksız çalışmalarını sürdüren AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Av. Mehmet Baykurt, her gittiği yerde hemşehrilerinin kendisine gösterdiği sevgiden oldukça mutlu olduğunu ifade eden Baykurt, amcasının oğlu Ramazan Baykurt’a ve ailesine teşekkür etti. 24 Haziran’da ülkenin yeni bir sisteme uyanacağını ve vesayet sisteminin yıkılmasıyla da daha güçlü bir yönetim ile daha güzel işlere imza atılacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için büyük bir şans olduğunu belirten Baykurt, yüz yılda bir görebilecek bir lider ile birlikte çalışmanın da büyük bir ayrıcalık olduğunu söyledi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top