İstanbul'daki Adıyamanlılar

ADIFED Ziyafet Çiköfte’nin Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

ADIFED Ziyafet Çiköfte’nin Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

Adıyaman Dernekler Federasyonu(ADIFED) aylık istişare toplantısını Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Federasyon yönetiminin görev dağlımı yaptığı toplantıda, yapılacak etkinlikler hakkında da istişarelerde bulunuldu.

ADIFED Bu aylık olağan toplantısını federasyon üyesi olan GADER’in yeni başkanı ve Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı’nın ev sahipliğinde Ziyafet Çiğköfte genel merkezinde gerçekleştirdi.

Toplantıya federasyona bağlı dernek üyeleri ve davetliler katıldı. Aylık olağan toplantının gündemi yönetim kurulu üyelerinin  görev dağılımı oldu.

 

Geçtiğimiz ayki toplantıda  yapılacak projeler ve etkinlikler hakkında önemli kararlar alan ADIFED, görev dağılımı yaparak projeleri hayata geçirmek için düğmeye bastı.

Toplantıda bir selamlama konuşması yapan GADER ve Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, misafirlerine hoş geldiniz dedi.

ADIFED Başkanı Av Abdurrahman Dursun, misafirperverliğinden dolayı Mehmet Akıncı’ya teşekkür etti.  Federasyon olarak bu güne kadar iç yapıyı oluşturmak için faaliyet gösterdiklerini, bundan sonra projeler ve etkinlikleri hayata geçireceklerini belirterek, oluşturulan komisyonlarda görev alan arkadaşlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardında yapılacak etkinlikler ve projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

ADIFED Görev Dağılımı:

Teşkilatlanma: Cemil Keskin -Harun Dağeri- Yusuf Polat

Hukuk: Mehmet Baykurt

STK ve Halkla İlişkiler: Hamit Peker

Tanıtım-Medya: Mehmet Göksu

Sosyal İşler: A. Baki Durmuş

Gençlik ve Spor: Hasan Yaşar

Eğitim Kültür: Abuzer Korkmaz

AR-GE Proje: İsmail Sever

İdari Mali İşler: Hüseyin Sevinçtekin

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top