İstanbul'daki Adıyamanlılar

ADIFED İlham Vakfı’nda Bir Araya Geldi

ADIFED İlham Vakfı’nda Bir Araya Geldi

Adıyaman Dernekler Federasyonu(ADIFED) Şubat ayı delege toplantısını İlham Vakfı ve BADER’in ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kurtoğlu’nun da katıldığı toplantıda yapılan ve yapılacak çalışmalar konusunda istişarede bulunuldu.

ADIFED Bu ay ki delege toplantısını İlham Vakfı’nda gerçekleştirdi. Başakşehir Adıyamanlılar Derneği ve İlham Vakfı ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Ocak ayı faaliyetleri değerlendirildi. Yapılacak projelerin hazırlıkları hakkında da bilgilendirilmede bulunulan toplantıya Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kurtoğlu da katılarak federasyonun çalışmaları konusunda bilgi aldı.

Toplantıda bir selamlama konuşması yapan ADIFED Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Adıyaman’ı temsil noktasında en üst kuruluşlardan biri olduklarını ve bu nedenle de yapılacak çalışmaların üst seviyede olmasını gerektiğini belirtti. Toplantıya ev sahipliği yapan İlham Vakfı başkanı Yusuf Öztürk ve BADER Başkanı Hüseyin Sevinçtekin’e teşekkür etti. Yapılan çalışmalar hakkında da bilgi veren Dursun, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kurtoğlu’a da katılımından dolayı teşekkür etti.

Samimi bir sohbet havasında geçen toplantıda katılımcılar yapılacak faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top