Siyaset

Aday Adaylık Başvurusunu Yapan Şahin, Belediye Meclis Üyeliği Hakkımız

Aday Adaylık Başvurusunu Yapan Şahin, Belediye Meclis Üyeliği Hakkımız

Sultangazi’nin tanınmış ailelerinden iş adamı Kân Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Reşat Şahin Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuru evraklarını AK Parti ilçe başkanlığına teslim etti.

Aile üyeleri ve dostları ile birlikte AK Parti İlçe başkanlığına gelen Hacı Reşat Şahin, başvuru evraklarını teslim ettikten sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Belediye Meclis Üyeliği Hakkımız

1972 yılında Adıyaman ili Kahta İlçesi Karadut Köyü Kanboğaz mezrasında dünyaya geldiğini belirten Şahin, 27 yıldır bölgede ikamet ettiklerini belirtti. “İlçede yaşayan yaklaşık 2000 aile mensubumuz var ve bölgeye 27 yıldır hizmet etmekteyiz. Belediye meclis üyeliğinin hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Sıralamada İlk Beşte Olmak İstiyoruz 

Beklentimiz sıralamada ilk beşe girmek. Eğer altıncı sırayı verilirse, dostlarımız ve akrabalarımızla görüşecek ve istişare edeceğiz. Ben buraya 2000 kişiyi temsilen geldim belediye meclis üyeliğinin hakkımız olduğuna inandığımız için geldik” dedi.

İlk beşte yer almazsanız kararınız ne olacaktır sorusuna Şahin,” Bu iş ağacın gölgesi gibidir. Sabah bir tarafta, öğleden sonra bir tarafta. Dün birileri vardı, bugün biz var olmak istiyoruz. Bizden sonra da birileri olacaktır. Bugün bizim günümüz diyoruz. Ve söylediklerimizin sonuna kadar arkasında duracağız” dedi.

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top