Sultangazi

Acar’dan Tekstil Atölyelerine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, DEMKA Tekstil, Oral Tekstil ve Karahan Tekstil’i ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, DEMKA Tekstil, Oral Tekstil ve Karahan Tekstil’i ziyaret etti.

230 kişinin çalıştığı DEMKA tekstil’de konuşma yapan Acar ” Ben şu an Süleyman kirvem aracılığıyla buradayım. ona güveniyorsanız inanıyorsanız bana da güvenin, inanın. Ben emekçi bir aile’nin oğluyum sizlerin içinizden biriyim o nedenle her zaman emekçinin yanında olacağım. Sultangazi’de Değişim için Sizlerden bir oy istiyorum” dedi.
DEMKA Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Demir Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar’a tam destek verdiğini söyleyerek “Sultangazi’de değişim yakındır Biz her zaman Ali Başkan’ın yanındayız” dedi.

tekstilacarlpageş

70 kişinin çalıştığı Oral Tekstil‘de konuşma yapan Acar, “Sizlerin içinizden biri olarak Belediye Başkan Adayı oldum . Cumhuriyet Halk Partisi bize değer vererek Aday gösterdi. Sizlerde buna karşılık hemşerinize destek olun değişim için bir oy atın”dedi.
Oral Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Oral yaptığı konuşmada “ben Sultangazi dışında oturuyorum maalesef size oy veremeyeceğim ama Sultangazi’de oturan bütün yakınlarıma ve işçilerime size oy verip destek olmasını söyledim inşallah başarılı olursunuz” dedi.

tekstilacarlpage

tekstilacarpage

Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, Karahan Tekstil‘de hemşerilerinden destek istedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top