Sultangazi

Acar’dan Ardahanlılar Derneğine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, STK Ziyaretleri kapsamında İstanbul Sultangazi Ardahanlılar Derneği‘ni ziyaret etti.
Ziyaret’e CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, CHP Sultangazi Seçim Yürütme Komitesi Başkanı Hıdır Karadaş, İstanbul Sultangazi Ardahanlılar Derneği Başkanı Nureddin Çukurçayır, CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayları, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Bayram Döğer, Habibler Mahallesi Muhtar Adayı Sürmeli Aras, İstanbul Sultangazi Ardahanlılar Derneği Yönetimi ve Üyeleri Katıldı.

ardahan acarIMG_4473

Dernek Başkanı Nureddin Çukurçayır yaptığı açılış konuşmasında “Hepiniz Sultangazi Ardahanlılar Derneğine hoşgeldiniz. Derneğimizin kuruluş amacı halk’a ve hakk’a hizmet ederek Kültürel ve Siyasal faaliyetlerde bulunmaktır. Biz Ardahanlılar Derneği olarak dernekçiliği kahvecilikten ve diğer çıkar amaçlarından ayırarak Sultangazi’deki Ardahanlılar için birlik ve beraberlik mekanı haline getirdik. Önümüzde ki yerel seçimlerde Başkan Adayımız Av. Ali Acar’a ve Meclis Üyesi adaylarımıza başarılar diliyoruz.” dedi.

ardahan acarIMG_4477

Karadaş yaptığı konuşmada ” Bu tür sosyal derneklerin kültürümüzü yaşatmaya devam ederek unutturmaması açısından çok büyük önemi var. Sevgili Dernek Başkanıma bu konuda teşekkür ediyorum. Bugün Türkiye’de beğenemediğimiz tarzdan olaylar gerçekleşiyor. 17 Aralık sürecinden bu yana ülkemizde yaklaşık 87 Milyar Euro çarçur edildi birilerinin cebine gitti. Şimdi sözü 31 Mart’ın Belediye Başkan Av. Ali Acar’a veriyorum.”dedi.

ardahan acar_MG_4485

Acar yaptığı konuşmada” biz bu tarz dernekler sayesinde kendimizivar ederek örgütleniyoruz.Bende 37 yaşındayım bana bu Başkan Adaylığı yolunu açan Bir STK başkanı olmamdır. Biz 1200 üyelik İlçe derneğimizde 1.5 yıl başkanlık yaparak derneğe altın çağını yaşattık. Derneğinize sahiplik ederseniz geleceğinize ve tüm Ardahan’a sahiplik edersiniz. biz 30 Mart’ta bir makus tarihi değiştireceğiz. 20 yıldır aynı olan yönetimi değiştirerek burayı daha iyi yöneteceğiz. Bugün 50.Yıl mahallesinde alan çalışmasındaydık. orada gördüm ki ne bir toprak alan ne de yeşillik alan var. biz bu betonlaşmaya son vererek Halkın iktidarını kurarak Sultangazi’yi Sultan Şehir yapacağız. Pazar günü saat 15.00 gibi Cebeci İrtibat Büromuzun orda Genel Başkanımızın katılımıyla bir miting düzenleyeceğiz. hepiniz davetlisiniz.”dedi.

ardahan acarIMG_4469

İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Bayram Döğer ve Habibler Mahallesi Muhtar Adayı Sürmeli Aras’ın birer selamlama konuşmasıyla program son buldu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top