İstanbul

ACAR; Sandığınıza sahip çıkarsanız seçimi bizim

ACAR; Sandığınıza sahip çıkarsanız seçimi bizim

ACAR; Sandığınıza sahip çıkarsanız seçimi bizim 

SANDIK GÖREVLİLERİ006-IMG_6321 - Kopya

Sultangazi CHP Yunus Emre Mahallesinde bulunan Cem Düğün Salonunda düzenlenen kokteylde sandık görevlileri ile bir araya geldi. Sloganlar eşliğinde belediye başkanı gibi karşılanan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, ‘Bu gece iktidarımıza sahip çıkma gecemizdir. Sizler görev yaptığınız sandıklara sahip çıkarsanız seçimin galibi biz oluruz’ dedi.

SANDIK GÖREVLİLERİ011-IMG_6334 - Kopya

Sultangazi CHP İlçe örgütü Yunus Emre Mahallesinde ki Cem Düğün Salonunda düzenlenen  kokteylde sandık görevlileri ile bir araya geldi.

Programa CHP Sultangazi İlçe Başkanı Başkanı Ali Boztaş ve başkan yardımcıları, SYK Başkanı Hıdır Karataş, sandık görevlileri, kat görevlileri ve partililer katıldılar.

Şölen havasında geçen programda kısa bir selamlama konuşması yapan Seçim Yürütme Komitesi Başkanı Hıdır Karataş, bu seçimlerin CHP’nin iktidara yürüyüşü ile sonuçlanacağını ve İstanbul’da Mustafa Sarıgül’ü, Sultangazi’de Av. Ali Acar’ı iktidara taşıyacaklarını söyledi. Konuşmasıyla katılımcıları coşturan Karataş, sandık görevlilerinden sandıklara sahip çıkmanın bir namus meselesi olduğunu söyledi ve bu konuda görevlilerden söz aldı.

Daha sonra söz alan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş, sandık görevlilerine seçim günü yapılması gerekenler konusunda bilgi verdi.

Alkışlar ve sloganlar eşiliğinde mikrofonu eline alan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, sandık görevlilerine neler yapmaları konusunda kısa bir bilgilendirmede bulundu. Sizler demokrasiye inanan yurttaşlarımızın oylarına sahip çıkacaksınız diyen Acar, ‘ Bu konuda siz gönüldaşlarıma inancım sonsuzdur. Sizlerin seçim günü göstereceğiniz  gayret bizleri iktidara taşıyacaktır. Oy kullanan seçmenler sizlerden oylarına sahip çıkmanızı bekliyor. Sizler oylara sahip çıkmakla geleceğimize ve demokrasiye sahip çıkacaksınız.

7 Aydır sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize inanan ve güvenen bir Sultangazi var. Son yaptığımız ankete göre Sultangazi’de CHP’nin iktidarını kurmuş bulunuyoruz. AK Parti’de bir anket yaptı ama sonuç aleyhlerine olduğu için açıklayamıyorlar. Siz sandıklarınız başında sıkı durun, sandıkları koruyun biz iktidarız buna inanın. Sultangazi’de değişimin zamanı gelmiştir, zafer bizimdir’ dedi.

Konuşmaların ardından bu bizim düğünümüzdür, şölenimizdir diyen katılımcılar el ele kol kola halaylar çekerek iktidara geliyoruz mesajı verdiler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top