Güncel

Acar Esnaf Gezilerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, 50. Yıl Mahallesi’nde seçim çalışmalarına başladı.

IMG_5370

 

Aylardır saha çalışmalarını aday adayı olarak sürdüren CHP Sultangazi Belediye Başkanı Av. Ali Acar, adaylığının kesinleşmesinin ardından saha çalışmalarına ilçe örgütüyle birlikte daha güçlü bir şekilde devam etmeye başladı. Adıyamanlı hemşehrilerinin yoğunlukta yaşadığı 50.Yıl Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Acar’a  hemşehrilerinin yoğun ilgisi vardı. Acarla hatıra fotoğrafı çektiren Adıyamanlılar sonuna kadar hemşehrilerinin yanında olacaklarını belirttiler.

acar_ellinci_yil_01

Acar, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sıkıntılarını da dinleyerek çözümleri noktasında fikir alışverişinde bulunuyor. Sosyal belediyecilik anlayışını vatandaşlara anlatan Acar, CHP’nin iktidarıyla nelerin değişeceği ve sıkıntıların nasıl üstesinden geleceklerini izah ediyor. Hazırladıkları projelerle yaşam alanlarını ve Sultangazi’nin çehresini değiştireceğini, modern  ve kendi kendine yeten bir ilçe haline getireceğini söyleyerek, halkın iktidarı için halktan destek istiyor.

acar_ellinci_yil_02

Ziyaret sonrasında bir değerlendirme yapan Cumhuriyet Halk partisi Sultanagazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, yapılan çalışmalardan ve  halkın kendilerine gösterdiği ilgiden olukça memnun olduğunu ifade etti. Acar, ‘Sultangazi halkının bu yönetimde bulamadığı bir şeyler olduğunu gözlemliyoruz. Halkın kendini izah edip hakkını aramakta çekinceleri var. Halkı sindirilmiş, çaresizlik içerisinde. Esnaf sıkıntılarını dile getiremiyor. Yönetimin baskısından korkuyor. Halkın oylarıyla iktidara geleceksiniz ve iktidarın gücünü halka karşı kullanacaksınız. Bu haksızlığa dur demenin vaktinin geldiğini vatandaşlarımıza söylüyoruz. Her gittiğimiz ziyarette halkın bizlere karşı büyük bir sempatisi var. Bizleri çare olarak görüyorlar.

 

Sosyal belediyecilik anlayışının özlemini çeken  halkımıza hep birlikte Sultangazi’yi yönetmeyi teklif ediyoruz. Halkın iktidarını halk ile birlikte kurmayı teklif ediyoruz. Karşılık bulduğumuz bu teklifimiz bizlerin çalışma azmini, motivasyonunu her gün bir kat daha artırmakta’ diyen Acar, bu yola inanarak hiçbir kuşku duymadan çıktığını söyleyerek, inancımızı umudumuzu her geçen gün halkımızın ilgisi ve sevgisi sayesinde daha da güçlendiriyoruz diyerek 31 Mart sabahı Sultangazi’de halkın iktidarını kuracaklarını söyledi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top