Bayrampaşa

Acar, En Genç Milletvekili Aday Adayı Olarak İlgi Odağı oluyor

Acar, En Genç Milletvekili Aday Adayı Olarak İlgi Odağı oluyor

2015 Genel seçimlerinin en genç milletvekili aday adayı olan Metin Acar İstanbul 2. Bölgede çalışmalarına başladı. ‘Milli iradenin tecelli ettiği tek parti olan AK Parti saflarında ülkem için hizmet etmek istiyorum’ diyen Acar, büyük ilgi ile karşılandı.

2015 Genel seçimleri için aday adaylığı başvurularının başlamasıyla siyasi arenada hareketlilik başladı. Birçok yeni yüzün yarışacağı genel seçimlerde en genç milletvekili aday adaylığıyla dikkatleri üzerine çeken Metin Acar, Fatih ve Bayrampaşa İlçe Başkanlığına yaptığı ziyaretlerde büyük ilgi gördü.

Temayül yoklamaları için aday adaylarının ilçe teşkilatlarına yaptıkları ziyaretlerin yoğunluğu sebebiyle bir karmaşa yaşanırken bazı isimler ilk günde öne çıktı. En genç aday olarak büyük ilgi çeken Metin Acar, bu ilgisni yaptığı tanıtım konuşmasıyla bir kat daha arttırdı.

metin acar ziyaretleri IMG_6595

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Metin Acar ilk olarak Bayrampaşa İlçe teşkilatını ziyaret etti. Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemel Oğuz Kıdıl, gençlerin AK Parti’de aktif olarak yer almak istemelerinin parti politikaları olduğunu ve yenilikçi bir parti olan AK Parti’nin siyasete kazandırdığı çok önemli bir vizyon olduğunu ifade etti.

Metin Acar, gördüğü ilgiden dolayı teşekkür etti. 27 Yaşında olduğunu ve ülkenin yönetiminde söz sahibi olmak isteyen genç bir nesli temsil ettiğini ifade etti. AK Partinin gelecekle ilgili hedeflerine inandığını ve bu yolda yapılacak çalışmalarda yer almak istediğini söyleyen Acar, ‘Gelecekte dünyanın lider ülkeleri arasına girmeye hazırlanan Türkiye’ye bu hedefi sunan ve millete bu konuda inanç aşılayan bir ekiple birlikte çalışmak benim için büyük bir onurdur’ dedi.

Acar, En Genç Milletvekili Aday Adayı Olarak İlgi Odağı oluyor

Fatih İlçe Teşkilatına yapılan ziyarettede ilgileri üzerine çeken Metin Acar, sempatik tavırları ve özgüveni teşkilat mensupları tarafından takdirle karşılandı. Fatih İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Görk ile uzun süre sohbet eden Acar, soruları cevaplandırdı.

Acar, En Genç Milletvekili Aday Adayı Olarak İlgi Odağı oluyor

Ziyarette önce kendini tanıtan Metin Acar, neden AK Parti sorusu üzerine, “Milli iradenin tecelli ettiği tek parti olarak AK Partiyi görüyorum. Yaşım genç ama geçmişte yaşanan olayları hayretle dinliyor ve okuyorum. Henüz 20 yıl önce yani çocukluk dönemlerimde ki Türkiye ile şimdiki Türkiye’yi mukayese ettiğimde büyük bir yol kat ettiğimizi görebiliyorum. Bu gelişmelerin ne büyük güçlüklerle yapıldığını aile  büyüklerimden dinliyorum. Şunu çok iyi biliyorum ki kronikleşmiş bir yapıyı değiştirmek için büyük beyinlere ve cesur yüreklere ihtiyaç vardır. Bu erdemlere sahip AK Parti ekibiyle birlikte çalışmak en büyük hayalim. Geleceğimizi büyük ustalarla birlikte kurmak için mücadele etmek istiyorum” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top