Sultangazi

Acar Durmak Bilmiyor

Esnaf ziyareti ile başladığı gün de 3 Canlı Yayın programına katılıp 14 konfeksiyon atölyesini ziyaret eden Acar, Sultangazi Elazığlılar Derneğini de ziyaret etti . Toplam 13 saat durmadan çalışan Av. Ali Acar’ın hızına yetişilmedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, 26 Mart Perşembe günü saat 10.00’da Cebeci Mahallesinde Esnaf Ziyaretleriyle güne başladı
Esnafların sıcak karşıladığı Acar, özellikle Taş Ocakları sorununu çözüp Cebeci’yi temiz havaya ulaştıracağını söyleyerek esnaflardan ve halktan destek istedi.

cemtv

Saat 13.15’de Cem Tv ve Cem Radyo ortak yayınına konuk olan Acar, öncelikle kendini tanıttı. Daha sonra Projelerini anlatarak Sultangazi’ye neden talip olduğunu açıkladı.

1günacarpages

 

Saat 14.45’de Sultançifliği ve 50. Yıl Mahallelerinde Tekstil atölyelerini ziyaret eden Av. Ali Acar bu atölyelerde “ben emekçi bir ailenin oğluyum sizin hemşerinizim. Sizin sesiniz olmak için aday oldum Sultangazi’yi hep beraber yönetmek için hemşerinize sahip çıkın sizden bir kere oy istiyorum” dedi.

1günacarIMG_8799

Saat 17.00’da Can Erzincan Tv‘ye konuk Olan Acar, Burada projelerini anlattı. Ayrıca gelen bir soru üzerine “Halkın içinden gelen başkan halktan korkmamalı o nedenle belediye binasının girişinde ki X-Ray cihazını gereksiz buluyorum. Seçilince ilk işimiz onu ordan kaldırmak olacaktır” dedi

1günacarpage

Daha sonra Sultangazi Elazığlılar Derneğini ziyaret ederek ilçedeki Elazığ’lılarla buluşan Acar, kendini tanıtarak Sultangazi için olan projelerini anlattı. “Biz aynı yörenin insanıyız Adıyaman’la, Malatya’yla, Elazığ’la , Erzincan’la , Erzurum’la aynı yörede beraberiz.
İçinizden biri olan bu kardeşinize destek olun 30 Mart’ta Sultangazi ve İstanbul’da değişim için bir oy atın” dedi.

7-24

Günün son durağı 3. Canlı yayın programının olduğu “Kanal 7/24” oldu. Başkan Adayı Acar, Saat 22.00’da başlayan programda projelerini anlattı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top