Güncel

BBP’li Yıldırım ;” Acar’ın Sultangazi’de 500 Bin Kardeşiz Sloganını Çok Beğendim. “

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar , BBP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hakan Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

1601493_597413743672374_1608004695_n - Kopya

Ziyarette Yıldırım ; ” Sultangazi belki her zaman kritik bir bölge olarak görülmüş  Ya da basına farklı yansımıştır. Sultangazi de yaşayan bütün bireyler kardeştir. Biz aynı bayrağın altında , aynı ezanın altında yaşamaktayız. Siyaset her zaman yapılan bir şeydir ama çekişmeler  tabi ki oluyor. Kimsenin maddi manevi bir zarar görmediği bir seçim olmasını temenni ediyorum. Sayın Acarın Sultangazi’de 500 bin kardeşiz sloganını çok beğendim . Bu açıdan Sultangazi’nin ülkeye örnek olabileceğini düşünüyorum. Sultangazi farklı türde mezheplere , inançlara sahip insanların yaşadığı bir ilçemiz. Bu yüzden sevgi , barış  ve hoşgörüye ihtiyacımız var. Herkesin birbirine aynı saygıyı göstermesi lazım. Sayın Acar’ın bu tarz ziyaretlerde bulunması gerçekten takdirle karşılanması gerekiyor. Bunun için kendisine teşekkür ederim. Herkesin gönlünde bir dava vardır.  Seçim süreci bir yarıştır. Önemli olan bu yarışta olumsuzlukları gidererek başarıya  ulaşmaktır. Hayırlısı ne ise o olsun diyorum. ” dedi.

1012072_597413520339063_1838773479_n - Kopya

Bunun üzerine Acar ; ” Bugün buraya hem nezaket hem de hayırlı olsun demek amacıyla geldim. Bizi ağırlayan herkese teşekkür ederim. Sizleri gördüğüm içinde ayrıca mutluyum. Hepinize saygılar sunuyorum.Bugün genel anlamda demokraside eksiklikler mevcut. Sultangazi’de 20 bin oy aldınız . Ne olacak ? Bu kadar bütçe ayırdınız 1 aday çıkardınız. Ne geçebilecek elinize ? Hiç birşey . En azından 5 bin oy karşılığında TBMM’de  temsil üyesi olması gerekli. ” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top