Arnavutköy

Acar, Akparti’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

Acar, Akparti’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

AK Parti’den İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Bilgisyar Mühendisi Metin Acar , tek amacının hizmet olduğunu söyledi.

7 Haziran’da yapılacak genel seçimde milletvekili adayı olabilmek için İstanbul  İl Başkanlığı’na gelerek evraklarını teslim eden,Bilgisyar Mühendisi Acar,AkParti’nin hizmet odaklı icraat partisi olduğunu, kendisinin de insanlara dokunup hizmet etmek istediğini belirtti.

AkParti istanbul İl Başkanlığına, CEO’su olduğu Kularium Yönetim kurulu üyeleri, Kemal Acar ve Mehmet Acar ayrıca  Akparti Esenler Belediye Meclis Üyesi Subat Dalgali ile gelen Acar, evraklarını teslim edip resmi  belgesini aldı.

akparti aday adayları adıyamanlı IMG_4600

Daha sonrasında  AK Parti  İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’ye ziyarette bulunan  Acar. Başkan Temurci  Acar için “senin gibi genç ,çalışkan adaylara ihtiyacımız var ,yeni Türkiye yolunda hep birlikte  hizmet aşkıyla yolumuza  devam edeceğiz “dedi. Metin Acar İse ,Başkan  Temurci’ye , bizi onurlandırdınız ,sizinle ,Partim ile Liderlerim ile gurur duyuyorum diyerek  ” Bundan sonra ilçe ziyaretleri yapacağız, vatandaşlarla, teşkilat mensuplarıyla bir araya geleceğiz hedef illaki aday olmak, illaki milletvekili olmak değil. Ben  bu süreçte  bir katkımızın  olacağına inanıyorum. Aday adaylığı sürecinde de muhatap olduğumuz insanlara faydamız olsun istiyoruz. Her dokunduğumuz yere bir iz bırakacak ve iz alacak şekilde yol alacağız. Bu sürecin başta aday adaylığımızın şahsına, ailelerine, ilimize, milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi

akparti aday adayları adıyamanlı _MG_4579

Metin Acar Kimdir

Aslen Adıyaman Gergerli  olan 01-09-1987  Adana  Yüreğir  İlçesinde Doğan Acar ,Bilgisayar  Mühendisi olup,ilkokula  Adana’da  başlayıp ,İstanbul Sultangazi’de tamamladıktan sonra ,2008’de  yabancı  dil ağırlıklı Eyüp Ortakçılar Lisesini bitiren Acar , 2012’te Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisyar Mühendisliği(İngilizce) bölümünden mezun oldu .

2008 den bu yana tekstil sektöründe faaliyet gösteren Aile şirketinde ,yurt içi ve yurt dışında bulunan şubelerinde Yöneticilik yapmakta.

2013 -2014 yılları arsında özel bir şirkette Sosyal  Medya proje  ve Marka  yöneticiliği yaptı.

İyi Derecede İngilice ,Lehçe ,Polakça, Rusça ,Zazaca. bilmekte

İstanbulda   çeşitli Sivil Toplum Kuruluşların’da görev almaktadır.

Metin Acar Mesleği gereği Avrupa’nın bir çok ülkesini gezmiş, iç ve dış politikalarını gözlemlemiş ,Ak Parti Siyaset Akademisi’nde eğitim almış ,genç ,girişimci,idealist bir kişiliğe sahip ,iş hayatındaki başarısını  bilgi ve birikimini ,   mühendis kimliği ile ülkesinde siyaset yaparak  devam ettirmek isteyen bir  üst düzey yönetici .

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top