Sultangazi

Abdulcabbar Işık’ın Oğlu Mücahit Dünyaevine Girdi

Abdulcabbar Işık’ın Oğlu Mücahit Dünyaevine Girdi

Sultangazi İsmetpaşa Spor Kulübü Başkanı   Sultangazide tanınan ve sevilen işadamı Abdulcabbar Işık’ın oğlu Mücahit,  Akşemsettin Camii Konferans Salonunda düzenlenen düğün töreni ile Dünyaevine girdi.

abdulcabbar ışık   (2)

Düğün törenine AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Erdal Uçar, CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi İsmail Akkaya, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Muzaffer Aydın, Adıyaman Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Tüm Canbeyliler Derneği Başkanı Abdulbaki Durmuş, Sultançiftliği Spor Kulübü Başkanı Osman Büyükgöz, Sultangazispor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Kahraman, Sultangazi Belediyesi Kurucu Meclis Üyesi Ergin Kırmaç, İsmetpaşa Mahallesi Eski Muhtarı Bayram Döğer, İş ve Spor camiasında çok sayıda davetli ile Işık ve Cin ailelerinin sevenleri katıldı.

abdulcabbar ışık   (1)

Semazen gösterisi ile başlayan düğün merasimi, Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Verilen ikramın ardından takı töreni ile merasim sona erdi. Abdulcabbar Işık düğün törenine katılan misafirleriyle tek tek ilgilenirken, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top