İstanbul'daki Adıyamanlılar

6. KAHTA-FED Futbol Turnuvası Törenle Başladı

Kahta Dernekler Federasyonu’nun bu yıl altıncısını düzenlediği STK’lar arası geleneksel Futbol turnuvasının açılış töreni coşkulu bir törenle gerçekleştirildi. Hamza Yerlikaya Spor Kompleksinde düzenlenen turnuvanın açılış törenine ilçe protokolü ve STK temsilcileri katıldılar.

Açılış törenine Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Osman Yıldızhan, Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, HDP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Cevdet Konak, Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, muhtarlar, muhtar adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir selamlama konuşması yapan Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olduğunu belirten Yücel Turnuva hakkında bilgilendirmede bulundu.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan protokol, bu güzel organizasyonu düzenleyen federasyona teşekkür ettiler. Yerel seçimler hakkında yapılan konuşmalar ardından turnuvanın startı verildi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top