Esenler

Kemer Mahallesi Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

Kemer Mahallesi Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

AkParti Esenler  İlçe teşkilatı  AkParti Kemer Mahalle Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı mahalle yönetimlerinin danışma meclislerini düzenlemeye devam ediyor. Son olarak Devran Koleji’nin ev sahipliğini üstlendiği Kemer Mahallesi Danışma Meclisi’ne Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran AkParti İstanbul 2. bölge Milletvekili Aday Adayı Metin Acar, AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Özlem Teke ve yönetim kurulu üyeleri, Mahalle Başkanları yönetimleri ile birlikte çok sayıda partili katıldı.

esenler danışma meclisi
YÜKSEK GERİLİM HATTI İHALESİ AĞUSTOS’TA
Esenler’de 40 yılda yapılabilecekleri 6 yılda yaptığını belirten Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kemer Mahallesi için projelerinden bahsetti. Göksu, “Kemer, yapılabilecek hizmetleri en üst seviyede almış bir mahalledir. Yüksek gerilim hatlarını yerin altına indiriyoruz ki 300 trilyonluk projenin ihalesi Ağustos’ta yapılacak, Tarihi Kemer Restorasyonunu yapıyoruz, sporcu eğitim merkezi ve Kemer Stadyumunu yapıyoruz, O3 otobanından Kemer’e direk giriş verilecek ve camii, yurt, eğitim merkezleri içeren Türkiye’nin en prestijli imamhatip lisesi’ni yapacağız, bunda da son noktaya geldik.” Dedi.
AK PARTİ’Yİ HAZMEDEMİYORLAR
Okyanus ötesi güçlerin Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara değinen Göksu, “Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Siz, Dünya’nın hiçbir yerinde ‘CIA, FBI’ın tırlarını çevirdiğini duydunuz mu?’. Devlet’in kendi planları, özel hesapları vardır. Eğer ki o tırların içinde bir şey bulsalardı Türkiye’yi teröre destek veren ülke ilan edeceklerdi ve uluslar arası ambargo uygulanmasına neden olacaklardı. Bunu da okyanus ötesindeki güç mekanizmaları yapıyor maalesef.” Şeklinde konuştu.
“İNSANLIK ÖLÜRKEN, TV’DEN Mİ SEYREDECEĞİZ? ALLAH BİZİ AFFETMEZ!”
AK Parti’nin bölgede bir ‘barış adası’ olduğunu belirten Göksu, “Biz, insanlığın vicdanı olduk. AK Parti’den önce Müslüman kadınlara tecavüz kampları kurulan Myanmar’ı duydunuz mu? Suriye ve Filistin kan gölü, ordaki insanlara kim sahip çıktı? Biz bölgede bir barış adasıyız ve çevremizde insanlar ölürken biz televizyondan mı izleyeceğiz? Tarihimiz, vicdanımız, ecdadımız ve en önemlisi Allah bizi affetmez.” Şeklinde konuştu..

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top