10. Arena Cup Şampiyonu Sultangazi Ordulular Derneği Oldu

10.Arena Cup Şampiyonu Sultangazi Ordulular Derneği Oldu

Geleneksel 10. Arena Cup Dernekler ve Şirketler Arası Futbol Turnuvasının bu yılki şampiyonu, finalde Rüzgar AŞ’yi 4-3 yenen Sultangazi Ordulular Derneği takımı oldu.

Onuncusu düzenlenen Dernekler ve Şirketler arası Arena Cup Futbol turnuvasına bu yıl 32 takım katıldı. Turnuvanın fanal maçında karşı karşıya gelen Rüzgar AŞ. ve Sultangazi Ordulular Derneği futbol takımı oldu. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan final karşılaşmasını 4-3 kazanan Ordulular Derneği takımı bu yılın şampiyonluk kupasını kaldıran takım oldu.

Final maçına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Yöneticileri, Sultangazi MHP İlçe Başkanı Yusuf Özer, İSSİDEF Başkanı Mevlüt Kandemir, İSSİDEF Başkan Vekili Servet Başoğlu, AKYAD Başkanı Ahmet Süt, Bitlis Derneği Başkanı, Necati Duvarcı, Yozgat Der Baş, Ordu Mesudiye Pınarlı Köyü Dernek Başkanı Arif Güler, Rüzgar AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Akyol ve çok sayıda Sultangazili katıldı.

Şampiyon olan takım kupasını Sultangazi Belediye başkanı Cahit Altunay’ın elinden alırken, turnuvaya katılan takımlara ve sponsorlara plaketlerini protokol üyeleri takdim ettiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir