Genel

Metin Acar’ın Emniyet Müdürü’ne Ziyareti

Metin Acar’ın Emniyet Müdürü’ne Ziyareti

Ak Parti  İstanbul  2. Bölge Milletvekili  A. Adayı Metin Acar Bayrampaşa  İlçe Emniyet  Müdür Yardımcısı Yılmaz Doğan‘ı Makamında ziyaret etti. Ziyaretinde Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan yardımcısı Mehmet Kavak eşlik etti.

Metin Acar'ın Emniyet Müdürü'ne Ziyareti

  1. Dönem Akparti İstanbul 2. bölge Milletvekili Aday Adayı Metin Acar  2. bölgede bulunan bürokrat ve mülkiamirleri ziyaretleri sürüyor. Hemşehrisi olan Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz Doğan’ı  makamında ziyaret etti. ziyaretinde . Ziyaretinde Akparti Sultangazi İlçe Başkan yardımcısı Mehmet Kavak ,Kula tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Acar ,Akparti Güngören ilçe teşkilat mensubu Ömer Doğan eşlik etti.

İkramların ve uzun sohbetlerin ardından  Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz Doğan Gazetemize verdiği demeçte  Memleketim olan Adıyaman Gerger’den aynı zaman’da akrabam olan Metin Acar gibi genç  mühendislerin çıkması beni onurlandırıyor ,aynı zaman da  bu genç yaşında  medeni cesaret göstererek siyasete atılmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum . İş hayatında başarı ile sergilediği yöneticilik vasfını  İnşallah Milletvekili  olursa ,mecliste de  başarı ile yürüteceğine inanıyorum. İstanbul’da bir Adıyamanlı Milletvekili olarak bizi temsil etmesinden gurur duyarım” dedi.

Ak Parti  İstanbul  2. Bölge Milletvekili  A. Adayı Metin Acar ise ” bu güzel iltifatlarınıza layık olmaya çalışacağım ben de sizin bulunduğunuz makamından dolayı gurur duyuyorum, inşallah bizde sizi daha iyi makamlarda görürüz, diyerek mesleğinde başarılar diledi.

 Metin Acar’ın Emniyet Müdürü’ne Ziyareti. Metin Acar’ın Emniyet Müdürü’ne Ziyareti. Metin Acar’ın Emniyet Müdürü’ne Ziyareti
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top